Bestuur

Voorzitter: Theo Thijssen
(tthijssen@tcopdreef.nl) 
Penningmeester: Marianne van Essen
(mvessen@tcopdreef.nl) 
Secretaris: Linda Manders-Matthijssen
(lmanders@tcopdreef.nl) 
Paviljoenzaken: Danny Verhoeven
(dverhoeven@tcopdreef.nl)
Jeugdzaken: Monique Manders
(mmanders@tcopdreef.nl)
Technische zaken: Ralf Noijen
(rnoijen@tcopdreef.nl)
Onderhoud: Appie van Schijndel
(avschijndel@tcopdreef.nl)
Onderhoud website & communicatie jeugd (geen bestuurslid): Iris Tabor
(itabor@tcopdreef.nl)
Ledenadministratie (geen bestuurslid): Willy Willems
(wwillems@tcopdreef.nl)

Banknummer: NL88RABO0110816315
KvK: 40237417, Eindhoven

Postadres:
Linda Manders-Matthijssen
Lek 10
5751 LT Deurne